Tablica z mapą miejscowości

W związku z planowanym umieszczeniem tablicy z mapą miejscowości Łomazy, Łomaskie Stowarzyszenie Rozwoju zwraca się z prośbą o weryfikację sporządzonego wzoru mapy wraz z wykazem przedsiębiorstw działających na terenie naszej miejscowości.

Osoby, które chcą zgłosić zastrzeżenia prosimy o kontakt do 17 września 2019 r.
tel.: 500 231 456
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mapa lomazy

Mapa

1. Adrian Pakuła Ad-Mar Trans, Małobrzeska 9
2. ALMA A. Orgoński Spółka Jawna, ul. Rolnicza 2
3. Andrzej Stasiewski, ul Lubelska 36
4. APTEKA mgr farmacji - Teresa Derlukiewicz Plac Jagielloński 29
5. Bogdan Raczyński AUTO-SERWIS, Topolowa 11
6. Bogusław Bańkowski, Szkolna 9
7. Charycki Feliks, Polna 3
8. DACH-SERWIS, Lubelska 52
9. "DĄB" Krzysztof Janusz Waśkiewicz, Tartaczna 6A
10. DIESEL-SERVICE- Andrzej Uściński, Budzyń 82
11. "Dragonstar" Jarosław Sucharzewski, Plac Jagielloński 5A
12. Dyrdowski Arkadiusz, Plac Jagielloński 11
13. Edipol Edward Woropaj, Kozłowska 52A
14. EKO Jarosław Maziejuk, Ścianka 63
15. EPROM Tomasz Bańkowski, Kozłowska 2
16. EURO KWIATEK Jerzy Koprianiuk, Lubelska 1
17. FELGI.EXPERT Cezary Kaczanowicz, Spółdzielcza 6
18. Firma Handlowa "FAMA" Urszula Lewkowicz, Plac Jagielloński 30
19. Firma Handlowo Usługowa "MADRO" Sławomir Szostakiewicz, Budzyń 3
20. Firma Handlowo Usługowa "U MŁYNARZA" Ewa Derlukiewicz, Plac Jagielloński 12
21. Gabinet Weterynaryjny Arkadiusz Ziętecki, Wisznicka 14
22. Gabinet Weterynaryjny lek. wet. Romuald Kulawiec, Wisznicka 18
23. Gabinet Weterynaryjny Stanisław Ziętecki, Wisznicka14
24. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Wisznicka 2
25. Green Infrastruktura Sp. z o.o., Spółdzielcza 6E
26. Green Office Ecologic Sp. z o.o., Spółdzielcza 6C
27. GROSZEK, Plac Jagielloński 32
28. Grzegorz Lasota Usługi Transportowe, Lubelska 144
29. Grzegorz Sinkiewicz Usługi Rolnicze, Transportowe, Roboty Ziemne i Inne, Podrzeczna 94
30. HADES Dom Pogrzebowy Maksymiuk i Wspólnicy, Wisznicka 2B
31. Helena Kowieska Kwiaty i Upominki JUST-DECOR, Plac Jagielloński 29
32. "HYDRO-PARTNER" Montaż Instalacji Sanitarnych Wojciech Sak, Plac Jagielloński 20/22
33. Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Bańkowski, Polna 7
34. Kancelaria Tłumacza Przysięgłego Języka Rosyjskiego Monika Sadowska, Rolnicza 11
35. Marcin Kulawczuk usługi informatyczne, Kozłowska 70
36. Marek Tereszczuk Przewozy, Lubelska 50
37. Maria Sucharzewska - Usługi Rachunkowe, Kozłowska 8
38. Łojewski Krzysztof Zakład Przetwórstwa Mięsnego, Plac Jagielloński 7
39. Mobilne Usługi Napraw Samochodów i Maszyn Rolniczych Dariusz Pydyś, Kościuszki 1
40. Myjnia Samochodowa Iwona Gicewicz, Topolowa 12
41. NS - AGD Hołownia Leszek, Brzeska 11
42. "Ogrodnik Paweł" Paweł Belkiewicz, Plac Jagielloński 20/39
43. ORION Bogusław Ignatiuk, Ludowa 2
44. OUTLET GALERYJA, Spółdzielcza 6E
45. P.P.H.U. Kam-Wood Kamil Serhej, Poprzeczna 9
46. Pasmanteria GUZICZEK Katarzyna Talarowska, Plac Jagielloński 1
47. Piotr Zając ALFA STAR, Podrzeczna 20A
48. POLSOFT - systemy informatyczne Piotr Raczyński, Podrzeczna 93A
49. POWSZUK.COM Sebastian Powszuk , Małobrzeska 25
50. Pracownia Krawiecka "MAGDALENA" Katarzyna Tokarska, Plac Jagielloński 30
51. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Jaroszuk Maciej, Szkolna 13
52. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe MH Projekt - Marcin Hryniewicz, Kozłowska 47
53. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Krzysztof Szatałowicz, Krasowska 57
54. Radosław Derlukiewicz, Kozłowska 7
55. RANCZO Magdalena Ossowska-Pawliszak, Lubelska 97
56. ROBEX Robert Łaski, Dubów 20
57. Sklep Spożywczo Przemysłowy "MARS" Zbigniew Gołoś, Plac Jagielloński 1
58. Sławomir Oleszczuk – Ośrodek Szkolenia Kierowców "OLEK", Budzyń 50
59. Sylwester Jeruzalski "SPEC-GEN", Plac Jagielloński 20
60. Szostakiewicz Łukasz Transport Drogowy, Krasowska 38
61. "Szwagry" Knyszewski Wiesław - Knyszewski Zbigniew Spółka Jawna, Jusaki-Zarzeka 18
62. Teresa Wysocka Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe, Budzyń 25
63. "Tadreks" Tadeusz Sałata, Spółdzielcza 1
64. TRAINING PLATFORM Aleksandra Piotrowska, Słoneczna 15
65. Quality Goods Polska sp. z o.o., Lubelska 54
66. "UNI - DOM" Roboty Remontowo Budowlane Dębski Jerzy, Graniczna 8
67. Usługi Blacharsko - Lakiernicze Krzysztof Kamiński, Lubelska 43
68. Usługi Budowlano-Stolarskie Marian Serhej Produkcja Palet, Cmentarna 7
69. Usługi Fryzjerskie Anna Lewkowicz, Lubelska 1
70. Usługi Hydrauliczne Mateusz Szatałowicz, Leśna 48
71. Usługi Kominiarskie i Wysokościowe Stanisław Abramek, Małobrzeska 31
72. Usługi Ogólnobudowlane Jan Derlukiewicz, Szkolna 24
73. Usługi Remontowo-Budowlane Patryk Polubiec, Podrzeczna 27
74. Usługi Rolnicze Małgorzata Śnitko, Ścianka 71
75. Usługi Rolnicze Sinkiewicz Marian, Podrzeczna 94
76. Usługi Weterynaryjne Stanisław Lesiuk, Sportowa 4
77. WILBIK Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Marek Wilbik, Studzianka115
78. Zakład Fryzjerski Damsko-Męski - "U AGATY" Agata Bańkowska, Podrzeczna 56
79. Zakład Fryzjersko Kosmetyczny "EWA" Ewa Hordejuk, Małobrzeska 18A
80. Zakład Mechaniki i Blacharstwa Samochodowego Bielecki Jarosław, Plac Jagielloński 15
81. Zakład Przerobu Drewna Mariusz Szatałowicz, Krasowska 57
82. Zakład Stolarsko Budowlany Zdzisław Serhej, Cmentarna 9
83. Zakład Usługowo Handlowy "MADER" Krzysztof Derlukiewicz, Brzeska 5
84. Zakład Usługowo Kamieniarski GRANIT Sławomir Guz, Budzyń 74