POTRAFISZ POLSKO

potrafisz polskoMIESZKAŃCY HUSZCZY, GMINY ŁOMAZY, POZYSKALI KOLEJNY GRANT 5000 ZŁ W PROGRAMIE REGRANTINGOWYM „ POTRAFISZ POLSKO”!
Miło nam poinformować, że mieszkańcy Huszczy – grupa nieformalna „ Aktywni na wsi”, z obszaru gminy Łomazy, pozyskali dotację na realizację zadania „ Sportowo działamy – nudzie się nie damy” – boisko sportowe dla mieszkańców wsi Huszcza, uzyskując dofinansowanie 5000 zł w ogólnopolskim konkursie grantowym „ Potrafisz Polsko”.

Patronatem projektu jest OSP Huszcza, prezes Barbara Hołownia, zaś autorem i koordynatorem Danuta Nazarewicz nauczyciel Szkoły Podstawowej w Huszczy. W ramach programu regrantingowego Potrafisz Polsko organizatorzy spośród kilkuset nadesłanych wniosków przyznali dofinansowanie na realizację 49 najciekawszych i najbardziej integrujących społecznie zadań z obszaru całej Polski.
Przypominamy, że niedawno otrzymaliśmy dotację w ramach FIO na realizację projektu „ Bezpieczny plac zabaw we wsi Huszcza”.
Więcej informacji o realizacji projektów na stronie www.spuszcza.lomazy.pl i https://www.facebook.com/Szko%C5%82a-Podstawowa-w-Huszczy-1721769421450432/