Turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Łomazy

orlik 1 lomazyDnia 19 sierpnia na boisku wielofunkcyjnym Orlik odbył się ,,Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Łomazy”. Do turnieju mogły się zgłaszać drużyny dziesięcioosobowe. W zespołach mogły występować osoby niepełnoletnie, ale powyżej 13 roku życia oraz po wcześniejszym dostarczeniu pozwoleń od rodziców.


Do rywalizacji w turnieju zgłosiły się trzy zespoły z Łomaz i jedna drużyna z Rossosza . Mecze były rozgrywane systemem ,,każdy z każdym,, , w zespołach 6-cio osobowych (5-ciu zawodników + bramkarz) i maksymalnie 4 rezerwowych zawodników. Spotkania składały się z dwóch połów po 12minut. W turnieju bezkonkurencyjna okazała się drużyna Orlika Łomazy, która wygrała wszystkie swoje pojedynki i tym samym zajęła pierwsze miejsce.

orlik 3 lomazy

Drugie miejsce zajął Max Rossosz, który po bardzo wyrównanym spotkaniu wygrał z pierwszym zespołem naszych juniorów (Niwa I). Na czwartym miejscu uplasował się drugi zespół naszych juniorów (Niwa II). Serdeczne podziękowania należą się sponsorom turnieju Wójtowi Gminy Łomazy, Dyrektorowi Zespołu Szkół w Łomazach i Prezesowi GLKST Niwa.

orlik 4 lomazy

Klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:
I miejsce Orlik Łomazy
II miejsce Max Rossosz
III miejsce Niwa I
IV miejsce Niwa II

orlik 2 lomazy