Plan zagospodarowania przestrzennego miejscowości Łomazy.

lomazyW związku z rozpoczęciem prac związanych z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego miejscowości Łomazy serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w spotkaniach związanych z zagospodarowaniem centrum Łomaz. Głównym celem wspólnych dyskusji jest poznanie potrzeb i oczekiwań wszystkich grup społecznych funkcjonujących na co dzień na terenie Łomaz.

 

Chcemy, by plan zagospodarowania, nad którym rozpoczynamy pracę stanowił odpowiedź na potrzeby mieszkańców naszej miejscowości, dlatego w dniach 22 i 23 października zaplanowaliśmy spotkania warsztatowe.

 

Do udziału w każdym ze spotkań zapraszamy wszystkich. Nie ważne czy jeszcze się uczysz czy może jesteś już seniorem. A może masz już rodzinę – to jeszcze lepiej – dzieciom zapewnimy opiekę, a młodzież i dorosłych zapraszamy na dyskusję o centrum Łomaz przy pysznej kawie i ciastku. Czekamy na Wasze pomysły, a na wszelkie pytania odpowiedzą doświadczeni urbaniści.

 

Na spotkanie w dniu 22.10.2017 r. zapewniamy bezpłatny transport z terenu całej gminy. Aby skorzystać z transportu należy zgłosić się pod nr Tel. 508 070 098 lub za pomocą poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając imię, nazwisko, tel. kontaktowy oraz miejscowość. Na zgłoszenia czekamy do dnia 18.10.2017 r.

 

Szczegółowe informacje na temat konsultacji na stronie www.planowanie.lomazy.pl

 

Program:

1. JAK MA WYGLĄDAĆ PRZYJAZNE I BEZPIECZNE CENTRUM ŁOMAZ - spotkanie dla wszystkich mieszkańców gminy
ŁOMAZY - Niedziela 22.10.2017 r. godzina 12:00 sala GOK


2. CENTRUM ŁOMAZ W PIGUŁCE - Łomaskie dzieci i młodzież tworzę makietę pomysłu na centrum Łomaz współtworzonego przez mieszkańców
ŁOMAZY – Niedziela 22.10.2017 r. godzina 13:00 sala GOK

 

3. PLAN W PLENERZE - konsultujemy z mieszkańcami koncepcję zagospodarowania centrum Łomaz
ŁOMAZY – Poniedziałek 23.10.2017 r. godzina 13:00 remiza OSP