Złóż deklarację do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków

Herb Gminy Uwaga! Wójt Gminy Łomazy informuje, że 30 czerwca 2022 r. mija termin rejestracji źródeł ogrzewania w ogólnopolskiej bazie CEEB.

1 lipca 2021 r. rozpoczął się proces składania deklaracji o źródłach ciepła i spalania paliw do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. Mieszkańcy mogą składać deklaracje on-line lub w wersji papierowej w Urzędzie Gminy Łomazy. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami dostępnych na stronie internetowej dedykowanej CEEB  

https://ceeb.gov.pl/

Czytaj więcej...

Piknik Rodzinny „Postaw na Rodzinę”

W niedzielę 22 maja 2022 roku w parku przy Placu Jagiellońskim w Łomazach odbył się  Piknik Rodzinny zorganizowany w ramach kampanii „ Postaw na Rodzinę”. Piknik Rodzinny  po raz 12 w Łomazach zgromadził  licznych mieszkańców i gości, bawiły się na  nim dzieci, młodzież i dorośli.

Czytaj więcej...

XXVI sesja Rady Gminy Łomazy

Herb Gminy Łomazy

Na podstawie art. 20 ust.1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym /t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 559 ze zm./ z w o ł u j ę XXVI sesję Rady Gminy Łomazy
z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie sesji.
2. Stwierdzenie quorum.
3. Przyjęcie porządku obrad.

Czytaj więcej...

Oferta sprzedaży pompy głębinowej GRUNDFOS

herb gminyWójt Gminy Łomazy informuje o sprzedaży Pompy głębinowej GRUNDFOS - min cena 800 zł

Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert z ceną zakupu w sekretariacie Urzędu Gminy Łomazy lub elektronicznie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 27 maja 2022 r.

Czytaj więcej...