Skład i Dyżury Okręgowej Komisji Wyborczej

Herb GminySkład Okręgowej Komisji Wyborczej do przeprowadzenia wyborów  Młodzieżowej Rady Gminy Łomazy w dniu 10 grudnia 2021roku

 1. Jakub Tykałowicz – Przewodniczący

2. Agnieszka Arseniuk – Z- ca Przewodniczącego

3. Przemysław Hołonowicz – członek

4. Wiktoria Jaroszuk – członek

5. Milena Nożyk - członek

 

Dyżury Okręgowej Komisji Wyborczej do przeprowadzenia wyborów Młodzieżowej Rady Gminy Łomazy w dniu 10 grudnia 2021r.

23.11.2021r.               14.30  -15.15

24.11.2021r.               14.30 - 15.30

25.11.2021r.               14.30 - 15.15

26.11.2021r.               14.30 - 15.30

 

Siedziba  Komisji

Zespół Placówek Oświatowych w Łomazach ul. Szkolna 18 A