Przejdź do treści

ul. Szkolna 18Alogo VIRTUS Łomazy Artur Romaniuk
21-532 Łomazy

Artur Romaniuk – Prezes
tel. 608 33 28 99
arturom.bp@gmail.com
tkdlomazy.blogspot.com


Władze organizacji

  1. Artur Romaniuk- Prezes
  2. Magda Bańkowska – Wiceprezes
  3. Monika Chwalewska – Sekretarz
SONY DSC

Cel działalności

  1. nauczanie, promocja i rozwój Taekwon-Do, szeroko rozumianej samoobrony oraz dbałość o prawidłowy rozwój psychofizyczny i zdrowie członków Klubu. Upowszechnianie i rozwijanie rekreacji ruchowej, sportu i turystyki;
  2. popularyzowanie kultury zdrowotnej i fizycznej, popularyzowanie higienicznego trybu życia;
  3. organizowanie imprez i zawodów sportowych;
  4. organizowanie obozów szkoleniowych w różnych formach dla członków oraz innych osób na terenie działania stowarzyszenia;
  5. współdziałanie w dziedzinie kultury fizycznej i sportu z innymi stowarzyszeniami i organizacjami.

Dotychczasowe osiągnięcia i doświadczenia

Wychowankowie Akademii Taekwon-Do VIRTUS w Łomazach mają na swoim koncie wiele sukcesów o randze ogólnopolskiej jak i międzynarodowej. Najbardziej utytułowana Monika Chwalewska przez trzy lata była członkiem Kadry Narodowej Polski, Mistrzyni Świata, wielokrotna medalistka Mistrzostw Europy, wielokrotna Mistrzyni i Wicemistrzyni Polski. Magda Bańkowska dwukrotna Mistrzyni Polski, powołana na Mistrzostwa Europy oraz wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski jak i zawodów ogólnopolskich. Katarzyna Gicewicz Mistrzyni Polski, Karolina Juszczak Wicemistrzyni Polski, powołana na Mistrzostwa Europy, Aleksandra Sacharczuk Mistrzyni oraz Wicemistrzyni Polski. Dariusz Stanilewicz Mistrz Polski i wielokrotny medalista Mistrzostw Polski. Ernest Szopliński brązowy medalista Mistrzostw Polski.Oprócz wymienionych, aktualnych medalistów Mistrzostw Polski udało się wychować wielu prawych ludzi, którzy dzięki treningom, jak sami podkreślają, obrali dalszą drogę życia. Wśród wyróżniających się zawodników trenujących pod opieką Artura Romaniuka należy wymienić również osoby już niezwiązane z łomaskim Taekwon-Do jak Monika Stasiewska Wicemistrzyni i brązowa medalistka Mistrzostw Polski.

W chwili obecnej klub skupia ponad 100 systematycznie uczęszczających na zajęcia członków. Trenujący to dzieci od 4 roku życia aż po rodziców spędzających aktywnie czas ze swoimi dziećmi podczas zajęć.

Czas zrobić coś dla siebie! To jedno z haseł, jakie padło podczas wielu treningów przez uczestników zajęć, motywują nas do tego co robimy!