Festiwal Smaków Regionalnych
W niedzielę (18.06.23r.), w hali sportowej Zespół Placówek Oświatowych w Łomazach odbył się Festiwal Smaków Regionalnych, który gwarantował mieszkańcom naszej Gminy oraz przybyłym gościom moc kulinarnych wrażeń i nie tylko! Program wydarzenia wzbogacały również inne przygotowane przez organizatorów atrakcje.







